Obnova verejneho osvetlenia

dnes, štvrtok 17. 8. 2017
piatok 18. 8. 33/16 °C
sobota 19. 8. 28/21 °C

Podvody - ako sa im brániť

Preventívna informácia voči podvodom

28. 7. 2017 Zobraziť viac

Informácie pre voliča

Voľby do orgánov samosprávnych krajov

29. 6. 2017 Zobraziť viac

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaru

Vyhlásenie času zvýšeného nebezpečenstva vzniku požiaruPREČÍTAJTE SI OZNAM OKRESNÉHO RIADITEĽSTVA HASIČSKÉHO A ZÁCHRANNÉHO ZBORU V DUNAJSKEJ STREDE

23. 6. 2017 Zobraziť viac

Zásady správania sa počas horúčav

Zásady správania sa počas horúčavDodržiavanie základných zásad správania sa počas horúčav:

8. 6. 2017 Zobraziť viac

Termíny separovaného zberu papierov a plastov

Termíny tu k stiahnutiu.

Čo sa zbiera?

Papier (veľká nádoba - 240 l)
Zbiera sa:
noviny, časopisy, zošity, knihy, telefónne zoznamy, baliaci papier, lepenka, papierové vrecká, atď.
Nezbiera sa: TetraPackové obaly (krabice od mlieka a nápojov), povoskovaný papier, celofán, prepisovací papier, lepiaca páska, papier znečistený škodlivinami, kovové alebo plastové súčasti papierových výrobkov

Plasty (vrecia):
Zbiera sa: PET fľaše (fľaše z nealko-nápojov, sirupov, vína a pod.), obaly z čistiacich prostriedkov, šampóny a pod. (PE, PP fľaše), baliace fólie, od zeme očistené agrofólie /reklamné tašky, strečové fólie,.../, polámané záhradné debničky, záhradný plastový nábytok, kanistre /položené vedľa vreca/, umelohmotné čisté kanvy, hliníkové nádobky od piva a malinoviek, kovové konzervové obaly, tetrapack balenia /z mlieka, džúsov/, nádobky od šalátov, jogurtové nádobky /vypláchnuté/, len predné a zadné nárazníky, palivové nádrže.
Nezbiera sa: PVC žalúzie, obloženie stien, odpadové rúry, kanistre a flakóny od motorových olejov, nádoby na chemikálie, bazény, hadice na polievanie, topánky, kryty na auto, plastové čalúnenia, agrofólie, tvrdé polystirény, kanvy zašpinené od betónu a farby, kryty elektro zariadení.

16. 1. 2017 Zobraziť menej

Prihláste sa na odber aktualít e-mailom

Prihláste sa na odber aktualít e-mailomZískajte dôležité informácie zo života Obce Báč a z jeho okolia. Stačí zaregistrovať Vašu emailovú adresu (vľavo nižšie na úvodnej stránke) a potvrdiť email o registrácii, ktorý Vám bude zaslaný. Aktuality Vám budú zasielané na Vašu emailovú schránku automaticky.

26. 8. 2016

Oznámenie

Oznamujeme občanom, že od 01. septembra 2016 bude zber domáceho komunálneho odpadu zabezpečený len pre tých občanov, ktorí budú mať nalepenú tohtoročnú modrú nálepku obce na smetných nádobách.

17. 8. 2016 Zobraziť viac