Obnova osvetlenia

Rekonštrukcia obecnej budovy na komunitné centrum

obecna budova

dnes, sobota 30. 5. 2020
slabý dážď 16 °C 9 °C
nedeľa 31. 5. mierny dážď 12/9 °C
pondelok 1. 6. jasná obloha 20/12 °C
utorok 2. 6. slabý dážď 18/8 °C

V-obraze

Sledujte informácie z nášho webu na svojich inteligentných telefónoch. Využívajte našu novú mobilnú aplikáciu - V OBRAZE.

Voľne k stiahnutiu:

Google playApp store

Termíny separovaného zberu papierov a plastov 2020

Typ: ostatné | náš tip
Termíny separovaného zberu papierov a plastov 2018 1Termíny a podrobný popis zbieraných odpadov.

Termíny tu k stiahnutiu.

Čo sa zbiera?

Papier (veľká nádoba - 240 l)
Zbiera sa:
noviny, časopisy, zošity, knihy, telefónne zoznamy, baliaci papier, lepenka, papierové vrecká, atď.
Nezbiera sa: TetraPackové obaly (krabice od mlieka a nápojov), povoskovaný papier, celofán, prepisovací papier, lepiaca páska, papier znečistený škodlivinami, kovové alebo plastové súčasti papierových výrobkov

Plasty (vrecia):
Zbiera sa: PET fľaše (fľaše z nealko-nápojov, sirupov, vína a pod.), obaly z čistiacich prostriedkov, šampóny a pod. (PE, PP fľaše), obalová fólia, od zeme očistené agrofólie /reklamné tašky, strečové fólie,.../, polámané záhradné debničky, záhradný plastový nábytok, kanistre /položené vedľa vreca/, umelohmotné čisté kanvy, hliníkové nádobky od piva a malinoviek, kovové konzervové obaly, tetrapack balenia /z mlieka, džúsov/.
Nezbiera sa: prepravky na jedlá, jogurtové kelímky, tácky na mäso, sáčky od sladkostí, celofánové a tatrafánové sáčky, degenerované a zašpinené predmety, okenné žalúzie, okenné rámy, plastové obklady, kanistre, flaše od motorových olejov, kanistre, flaše od postrekov a tvrdej chemikálie, bazény, polievacie hadice, topánky, vnútorné čalúnenie, plasty od automobilov, polystyrén, kýble znečistené betónom, farbami, zeminou, umelohmotné časti elektrospotrebičov /tieto patria medzi elektroodpady/.

Vytvorené: 16. 1. 2017
Posledná aktualizácia: 14. 1. 2020 21:51